Чехи сложиха тройка на ЦСКА-София в Испания(ВИДЕО)

0
-
-

Оборът на ЦСКА-София загубиха тежко от чешкия Виктория Пилзен с 0:3 в поредната си контрола в Марбея,Испания. Ян Коваржик откри в 39-ата минута, а в 47-ата отново той вкара и второто попадение за чехите. Марко Алвира в 68-ата покачи на три гола разликата. И в тази среща българския клуб не успя да реализира първото си попадение на испанска земя. Това бе четвърти пореден мач без попадение за възпитаниците на Милош Крушчич.
Виктория Пилзен започна по-добре срещата и след шест минути игра Жеферсон от голлинията изчисти топката.Чехите все пак откриха резултата след 39 минути. Жоел Каямба центрира отдясно към Хлоушек, който пък веднага подаде за Адам Коваржик, който отблизо не сбърка – 1:0.В първата си атака след почивката чехите вкараха и втори гол.Лошите новини продължиха и с травмите на Рубен Пинто и Ахмед Ахмедов,които бяха заменени.Скоро след като влезе в игра хърватина Марко Алвира вкара трети гол за чехите. Пламен Гълъбов върна топката за Черниаускас, но слабо и Алвира открадна и вкара за 3:0. ЦСКА-София отправи първия си удар към вратата на Виктория в 84-ата минута. Тогава резервата Мартин Смоленски видя добре Стефано Белтраме, който стреля от малък ъгъл, но право в ръцете на вратаря на Виктория.