1
Снимка: cska.bg
-
-

Бруно Акрапович няма да изневери на практиката си и ще завърти два различни състава и във втората контрола на ЦСКА-София – срещу полския Стал Миелец днес, пише „Тема спорт“. Спарингът е от 16:00 часа и ще бъде предаван пряко по Диема спорт.

Бруно Акрапович: Не чакаме нови на проби!

Босненският специалист ротира две единайсеторки в първата проверка при успеха с 4:0 над дублиращия състав на местния Аланияспор в събота. Тогава всички играчи получиха по 45 минути за изява, като изключение направиха пристигналият със закъснение на лагера Адалберто Пеняранда и младият Мартин Смоленски, които си разделиха по половин полувреме след почивката. Единствен третият вратар Илия Шаламанов не участва в мача, като е много вероятно той да остане на пейката и срещу Стал.

Бруно наложи спартански режим! Глоби за минутка закъснение, преса и статични положения

В контролата с тима на Божидар Чорбаджийски няма да играе със сигурност Жул Кейта, който пропусна първата седмица от подготовката в Алания заради транспортни проблеми около пътуването до Турция.