Бруно Акрапович: Доволен съм, знаех, че ще бъде трудно

0
bruno akrapovich 9
-
-

Доволен съм от момчетата. Знаех, че ще бъде трудно. Беше много важно да вземем трите точки. Направихме четири промени в състава. Трябваше да вкараме по-рано втори гол. Ботев Враца даде всичко от себе си. Ние имахме големи положения, които трябваше да вкараме“, коментира треньорът на Локомотив Пловдив Бруно Акрапович след победата с 2:0 срещу Ботев Враца.

Диниш Алмейда искаше да намери втора греда. Той не разполага с техника, за да вкара такъв гол, но се получи хубав гол, за което го поздравявам“, добави той.

През второто полувреме липсваше концентрация. Важно беше, че успяхме да спечелим трите точки. Не допуснахме да има опасни положения пред нашата врата.“

Анте Аралица работи много за отбора. За него е важно, че игра 90 минути, защото трябва да навлезе във форма. Отборът работи добре“, каза още Акрапович.