Бразилия превзе и Прага(ВИДЕО)

0

Тимът на Бразилия постигна пълен обрат и надви Чехия с 3:1 като гост на „Синобо” в Прага. Двата отбора си разделиха по едно полувреме, като определено втората част бе контрастираща за „селесао”, ала първият гол бе за Чехия, който е в една група с България по пътя на двата отбора за UEFA EURO 2020.Давид Павелка откри резултата в 37-ата минута, но гол на Роберто Фирмино в 49-ата изравни резултата. В самия край на мача пък нови две попадения, този път на Габриел Жезус (83’ и 90’) донесоха крайния успех за възпитаниците на Тите в чешката столица.Чехите организираха проверката, тъй като във втория рунд при квалификациите почиват, докато мачът е поредна проверка за Бразилия при подготовката за предстоящата домакинска Копа Америка.Така Бразилия продължава със солидните игри след световното първенство през 2018-а година. От септември досега „селесао” има осем приятелски мача, в които има седем успеха и само един равен – срещу Панама преди три дни (1:1).