Браво! Юношите на Лудогорец обърнаха милионерите от Пирин!

0
pomorie ludogorets 15

Отборът на Пирин Благоевград загуби с 2:3  Лудогорец-2 като гост в първата среща от 5-ия кръг на родната ни Втора лига.  Орлетата пропиляха два гола преднина и остават без победа далече от дома. Загубата е втора поред за орлетата далече от дома.

А загубата е още по-болезнена ,защото звездите на Пирин пропиляха и два гола преднина. Те поведоха с голове на Преслав Йорданов в 5-та и на Джон Айна в 14-тата минута. Юношите на Лудогорец се вдигнаха на щурм и първо Иван Йорданов намали в 27-та, а Димитър Митков изравни след час игра. Победата на дубъла на шампионите донесе  Владислав Найденов-Поршето четири минути преди края. Той влезе като резерва и вкара победния гол.

В добавеното време Спас Георгиев получи червен картон. И нещо много любопитно -най-добрият футболист на Пирин в първите четири срещи Антон Карчанаков бе оставен на резервната скамейка.