Браво! Отбор от Югоизточната трета лига с 13 мача поред без загуба

0

Над 1170 минути без загуба /в девет мача за Трета лига и четири в Турнира за Купата на Аматьорската футболна лига/ продължават „Розите“ след победата с  2:1 срещу тима от Карнобат.

В Марица скочиха на рефера от дербито със Сокол(ВИДЕО)

В съботния пролетен следобед розите взеха трите точки след равностойни минути, малко положения за попадения и провокативна игра на гостите. Вече с 44 точки в актива си и 4 място /след едва 4 загуби, 5 ремита и 13 победи след 22 срещи/ от 18 отбора и позитивен баланс при головата разлика: 47:31. Новото – старо попълнение Венцислав Иванов с две попадения в 21-вата и 75-та минути донесоха победата за казанлъшкия отбор, а след близо час игра гостите от ОФК „Карнобат“ отбелязаха на градския ни стадион. Кольо Чахов освен, че нацели гредата и асистира при първото попадение за Венци Иванов. Последният отново вкара победното попадение след статично заучено положение и центриране на Ахмед Фаиков.

Адмирации за младия Петьо Маринов на вратата на „розите“ за мъжката и борбена игра, за силата на духа, за възпитанието и достойното поведение.