Браво! Отбор от областните групи обзаведе стадиона си с електронно табло!(СНИМКИ)

0
botev debelets

Без победител завърши дербито на 12-ия кръг от първенството на Областна футболна група – юг между “Ботев” (Дебелец) и “Чумерна” (Елена). На стадион „Христо Ботев“ в Дебелец първият и вторият в класирането завършиха наравно 2:2.tablo

Електронно табло, закупено с лични средства от президента на „Ботев“ Георги Недев, малки футболисти, излизащи на терена с батковците и фойерверки създадоха шампионска атмосфера и настроение.

Играещият треньор на домакините Симеон Иванов откри резултата в 18-ата минута след разбъркване в пеналта. Веднага след подновяването на играта Никола Костов изравни с хубав удар от движение, а в 23-ата минута Иван Георгиев направи пълен обрат – 1:2. Домакините натиснаха и в 51-ата минута Симеон Иванов изравни след бърза контра.

Дебелчани водят в класирането на Областна футболна група – юг с 24 точки и мач повече от еленчани, които са втори с 21 точки.