Браво! Божката Краев наказа Спортинг Лисабон!(ВИДЕО)

0
-
-

Бившият футболист на Левски Божидар Краев направи отново много силен мач за своя Жил Висенте в Португалия. Родният национал блесна и наказа гранда Спортинг (Лисабон). Тойотбеляза първия гол за изненадващата победа на своя отбор с 3:1.

В 18-ата минута  Сандро Лима открадна топката от защитник на съперника и подаде към Краев, който въпреки че се подхлъзна, успя да стреля във вратата за 1:0.В 30-ата минута българинът получи жълт картон.В самия край на първото полувреме Спортинг се върна в мача. Вендел получи дълъг пас и с шпагат успя да чукне кълбото покрай вратаря за 1:1.

В 55-ата минута домакините получиха дузпа, а Сандро Лима реализира наказателния удар.В добавеното време на срещата Жил Висенте довърши столичани с трети гол. Наиджи напредна необезпокояван с топка в крака и стреля във вратата за крайното 3:1.

С тази победа Жил Висенте събра актив от 16 точки и излезе на 7-ата позиция в таблицята. Спортинг пък е 4-и с 20 точки. Водач е Бенфика с 33 точки.