Бойците на Тачо се разправиха със Сините камъни (ВИДЕО)

0
328269956 583161353244554 5920995466341542016 n

Нефтохимик победи с 8:2 доста приличния тим на Сините камъни. Сливналии, които са управлявани и спонсорирани от футболната легенда Пламен Крумов, гостуваха в Бургас. Срещата се проведе на терена в комплекс Изгрев, при почти минусови температури. Двубоят бе излъчен на живо от KotaSport TV.

Младите футболисти със зелени екипи имаха пълна доминация на терена и закономерно победиха с този разгромен резултат. На полувремето резултатът беше 6:1, а през втората част мачът продължи отново с превъзходство на домакините, които изпуснаха поне пет чисти възможности за гол.

Младият отбор на Нефтохимик показва забележителен футбол, като тази формация има голямо бъдеще, ако се запази. Наставникът Станислав Жеков върна зеления дух и налага един красив и модерен стил на игра. Нещо, което се вижда и с просто око и радва публиката, която се завръща на мачовете. Нещо, което е  показателно за това, което се върши.

В същото време ръководството на клуба, което е изградено от бивши фенове също има голяма заслуга за тази фамозна атмосфера. Нефтохимик изглежда повече от автентичен, и това е един малък подвиг. Сега, може би идва ред на институции и общественост да помогнат на тази истинска футболна кауза.