Ботев (Вр) с минимална загуба от Партизан (ВИДЕО)

Снимка: facebook.com/BotevVratzaOfficial
-
-

Ботев (Враца) Партизан в контролна среща. Родният тим

Партизан можеше да поведе след едва 240 секунди игра. Маркович засече с глава центриране от фал, но премина покрай дясната греда.

В 9-ата минута Мажуга намери в наказателното поле непокрития Браян Переа, чийто удар с глава обаче не намери целта.

Четвърт час след началото на срещата гол на Трифунович бе отменен заради засада. След това на два пъти Салданя прати топката в мрежата на Федерико Бариос, но и тези попадения не бяха зачетени.

Все пак Партизан поведе в 23-ата минута. Салданя беше изведен сам срещу Бариос и не сгреши за 0:1.

В 27-мата минута Бариос деминстрира чудесен рефлекс, спасявайки шут отблизо на Античе.

До края на полувремето Браян Переа, Мартин Ачков и Бубакар Траоре не се възползваха от добри възможности да изравнят.

В началото на втората част Марко Мажуга не сполучи от чиста позиция.

В 57-мата минута Партизан можеше да удвои аванса си. Изстрел на Захид от границата на наказателното поле обаче срещна напречната греда на Красимир Костов.

Натискът на сърбите продължи, но няколко изгодни ситуации не завършиха с нов гол

В 65-ата минути пък удар на Стефан Велев профуча над вратата.

В следващите минути играчите на Партизан пропиляха няколко добри възможности да увеличат преднината си. В същото време Ботев се опитваше да поддържа паритет в средата на терена и да синхронизира действията в защита. Резултатът обаче остана непроменен.

БОТЕВ (ВРАЦА): 34. Федерико Бариос, 13. Мартин Ачков, 14. Марко Мажуга, 18. Диого Барбоса, 19. Браян Переа, 20. Мартин Христов, 21. Бубакар Траоре, 23. Браян Мендоса, 27. Меси Биатомусока, 28. Едуардо Кунде, 77. Стефан Велев

ПАРТИЗАН: 1. Йованович, 2. Стойкович, 5. Антич, 6. Маркович, 25. Де Медина, 10. Натхо, 15. Калулу, 29. Захид, 43. Трифунович, 11. Салданя, 16. Овусу