0
cherno more botev plovdiv dani kiki
-
-

Ботев (Пд) не успя да се съвземе след загубения финал за Купата на България от градския съперник Локомотив. „Канарчетата“ отстъпиха с 0:1 при гостуването си на Черно море в мач от Първа лига.

Двубоят започна ударно за „моряците“, които поведоха след по-малко от 120 секунди игра. Родриго проби отляво и пусна към Дани Кики, който от близко разстояние прати топката е мрежата за 1:0.

В 12-ата минута шут на Виктор Попов от границата на наказателното поле излезе в аут.

В 39-ата минута Ндонгала стреля атрактивно, но топката не намери очертанията на вратата.

180 секунди по-късно много силен шут на Ндонгала също излезе в аут.

В 44-ата минута Неделев стреля ниско, фронтално срещу вратата, но след лек рикошет топката попада във вратаря.

В ответната атака Кики излезе сам срещу Кайзер, но Кардосо и вратарят се справиха с общи усилия.

В 56-ата минута Неделев стреля, но Китанов изби. Малко по-късно ситуацията се повтори.

В 87-ата минута Мартин Минчев засече с глава центриране от корнер, но топката премина покрай лявата греда.

В даденото продължение Тодор Неделев стреля мощно от сериозна дистанция, но неточно.