Ботев (Пд) и Черно море се занулиха

0
botev plovdiv cherno more ivelin popov
Снимка: facebook.com/botevplovdiv

Ботев (Пд) и Черно море не излъчиха победител в мач от XXVI кръг на Първа лига. На стадион „Христо Ботев“ съперниците не стигнаха до попадение, завършвайки 0:0.

В 9-ата минута Самуел Акере изведе Мохамед Брахими, който стреля по диагонала. Иван Дюлгеров обаче улови сигурно.

В 23-ата минута Исмаил Иса получи отличен пас в наказателното поле. Нападателят се пребори с Атанас Чернев и нанесе удар от ъгъла на вратарското поле. Ханкич обаче някак успя с една ръка да докосне топката, което бе достатъчно тя да мине встрани от вратата.

180 секунди по-късно минута Ивелин Попов шутира пред дъгата на наказателното поле, но топката премина на сантиметри от дясната греда.

Само 2 минути след началото на втората част Самуел Акере получи пред вратарското поле, но се подхлъзна и ударът му премина встрани от вратата. Това обаче се оказа и единственото по-опасно положение за това полувреме, като в крайна сметка последният съдийски сигнал логично прозвуча при 0:0.

Ботев: 1. Хидайет Ханкич, 5. Йонас Там, 7. Мохамед Брахими, 10. Ивелин Попов (К), 15. Джеймс Ето’о, 16. Самюел Акере, 17. Николай Минков, 20. Антонио Перера, 31. Емануел Уме, 38. Константинос Балоянис, 79. Атанас Чернев

Черно море: 25. Иван Дюлгеров, 3. Живко Атанасов, 28. Влатко Дробаров, 6. Виктор Попов, 2. Цветомир Панов, 27. Даниел Димов (К), 71. Васил Панайотов, 5. Пабло Гарсия, 11. Илиан Илиев, 10. Мазир Сула, 86. Исмаил Иса