Ботев (Ихтиман) и третият отбор на ЦСКА 1948 с голово равенство (СНИМКИ)

botev ihtiman cska 1948 3 trebal
Снимка: facebook.com/fkbotevihtiman
-
-

Ботев Ихтиман тръгна с реми 2:2 у дома в контролата с ЦСКА 1948 III. Преди старта на двубоя беше отслужен водосвет за здраве и успех на тима в предстоящите битки на Югозапад.

Още в 5-ата минута Борислав Балджийски откри резултата при хубава атака на домакините отдясно. Постепенно столичани започнаха да се активизират, но не съумяваха да направят нещо по-опасно пред вратата на Ботев. Все пак в 30-ата минута при добра атака те стигнаха до равенството 1:1.

ЦСКА 1948 III съумя да поведе в резултата в 50-ата минута, а в определени периоди контролираха и играта. На няколко пъти вратарят на Ботев Васил Найденов трябваше да демонстрира рефлекса си, за да не допусне трето попадение във вратата си.

Ивайло Величков от Ботев нацели и напречната греда малко преди края на срещата, но в заключителните минути новото попълнение на домакините Симоне Игнатов възстанови равенството.

Следващата събота Ботев ще изиграе втората си проверка срещу Септември (Симитли).