Борислав пречупи Атлетик в Куклен в мач със 7 гола

0
BORISLAV
-
-

Борислав Първомай изтръгна ценен успех над Атлетик в Куклен в мач от 2-ия кръг в Трета лига Югоизточна група. Двубоят на стадиона край КЦМ започна с едноминутно мълчание в памет на загиналия пожарникар

Още в 13 минута Вальо Добревски даде преднина на гостите. Нападателят се измъкна зад защитата и с прецизно изпълнение вкара в десния ъгъл . В 35-та минута Османов вкара след перфектно изпълнен фаул от 25 метра и изравни. В 45-та минута Грънчарски от дузпа направи 1:2, а червен картон получи Александър Христев от Куклен. В продължението на полувремето Османов от нова дузпа изравни – 2:2.

20 минути след подновяването на играта втори „Атлетик: (Куклен) инкасира втори червен картон.  Съдията Даниел Краевски изгони Джонджоров след единоборство в центъра, а домакините имаха доста претенции към Краевски не само в тази ситуация. Малко след това Вальо Добревски направи 2:3, а в 80-та минута дошлият от „Марица“-2 Иван Площаков изравни. Ангел Здравчев в 84-та минута пак даде преднина на гостите, а този резултат 3:4 се запази до края. След гола и Здравчев бе изгонен.