Боримиров е прекарвал топката между краката на новия ни национален селекционер (ВИДЕО)

1
-
-

Младен Кръстаич има срещи с български отбори като играч. Той бе част от Шалке 04, който се изправи срещу Левски на четвъртфиналите за Купата на УЕФА през сезон 2005/06. „Кралскосините“ в крайна сметка успяха да елиминират нашия тим, воден от Станимир Стоилов. Това стана след 3:1 на „Васил Левски“ и 1:1 в Гелзенкирхен.

Първият мач в София започна отлично за Левски, който рано поведе. Интересното е, че до гола се стигна, след като именно Кръстаич бе преодолян, отбелязва „Мач Телеграф“. Даниел Боримиров пое топката на 30-35 метра от вратата и тръгна фронтално към нея. Той промуши топката между краката на сърбина и изскочи сам срещу вратаря Рост. Последва прекрасен удар с външен фалц по земята и Левски поведе. Кръстаич не доигра този мач, като в 83-ата минута бе сменен от Дарио Родригес. В реванша на „Фелтинс Арена“, Младен не взе участие.