Боби Цонев: Никога не съм се съмнявал в този отбор! В тежък момент показахме, че имаме характер, че сме мъже

0

Халфът на Левски – Борислав Цонев – сподели мнението си за победата с 3:1 над Царско село.

„Беше доста трудно, особено през първата част, когато ни отбелязаха гол. Знаехме, че зад гърба ни има три загуби и няма връщане назад. Много се радвам, че излязохме по този начин второто полувреме и обърнахме нещата, защото беше доста трудно психологически най-вече. Само едно браво на целия отбор.

Никога не съм се съмнявал в този отбор, в целия колектив в съблекалнята. Резултатите напоследък ни даваха несигурност. В този тежък момент показахме, че имаме характер, че сме мъже и можем да се справяме с тежки ситуации. Когато играеш в Левски, след три загуби, две от тях на „Герена“, трябва да победиш на всяка цена. Понякога може би от прекалено желание и мотивация се пренавиваш и не можеш да покажеш всичко от себе си. Надявам се след тази победа да изглеждаме по друг начин.

Живко Миланов беше доста твърд на полувремето. Събуди ни с този събор. Аз лично осмислих доста неща. Може би това беше ключовото“, коментира Цонев.