Бившият голмайстор на Първа лига отново резерва в Кипър(ВИДЕО)

0
-
-

Отборът на Олимпиакос (Никозия) се върна към победите в първенството на Кипър. Тимът от столицата победи с 3:1 Етникос (Ахнас) в срещя от 8-ия кръг.При това като гост.
Бившият голмайстор на Левски и Първа лига Станислав Костов отново изгледа двубоя от резервната скамейка.От началото на сезона нападателят от Благоевград така и не може да се пребори за място в Олимпиакос. Костов дойде на острова на Афродита през август.

Етникос поведе преди почивката с гол на Гоба,Олимпиакос обаче направи впечатляващ обрат през втората част с попадения на Манцис в 50-ата и Ван Кесел с дев попадения в заключителните 10 минути. В следващия 9-ти кръг Олимпиакос приема Омония в голямото дерби на столицата Никозия.

С този усех Олимпиакос излезе на 6-ото място в класирането с 12 точки. Етникос пък се намира на 12-ата позиция с 4 спечелени точки до момента. Водач е Аполон Лимасол с 19 точки.