Бивш футболист на Пирин и Локо Сф с първи гол в Македония

0
56398366 2327868407231674 4300796545873215488 n
-
-

Бившият капитан на Локомотив София Емил Виячки вкара първия си гол в първенството на съседна Македония. Бранителят от Дупница се разписа при драматичната победа на своя Работнички Скопие като гост на Ренова в Тетово с 2:1. Срещата бе и пряк сблъсък за четвъртото място и участие в Лига Европа. Той откри резултата с удар отблизо след ъглов удар, изпълнен от Петковски в 63-ата минута.
Ермедан Адем изравни за домакините в 73-ата минута, но след още две Оливър Пеев донесе победата на Работнички. За да бъде драмата пълна, вратарят на гостите Ристо Янков спаси дузпа, изпълнена от Влатко Стояновски. В класирането Работнички се стабилизира под ръководството на Баже Лазаревски и е на 4-о място с 39 точки, с 3 повече от Ренова.