Бивш футболист на Ман Сити носи победа на Хебър

0
36617949 2029761323762841 1753488203240701952 n

Хебър победи с 1:0 втородивизионния Ботев (Гълъбово) и записа първи успех в контролите от предсезонната подготовка.

Единствения гол в мача падна в 84-та минута, когато влезлият в средата на втората част Серафим Михайлов вкара за 1:0 с плътен удар от десетина метра.Миналият през юношеските формации на Манчестър Сити футболист навлиза в добра форма в последните мачове.В началото на мача над стадион „Георги Бенковски” се изля проливен дъжд, който набързо направи терена мокър, а топката хлъзгава.И двата отбора имаха своите ситуации, но освен попадението на Михайлов малцината зрители на стадиона друг гол не видяха. До паузата хебърци нацелиха на два пъти гредите на Ботев, а гостите на свой ред пропуснаха след мелета пред Георгиев.