Бивш футболист на Левски и компания с голяма издънка в Хърватска(ВИДЕО)

0
-
-

В мач от поредния кръг на първенството на Хърватска Интер (Запрешич) много бързо заличи добрите впечатления от победата над Истра 1961 и равенството срещу Осиек. Отборът на Борислав Цонев допусна поражение на собствен терен срещу последния в класирането Вараждин с 1:2 и остава в близост до зоната на изпадащите.
Бившият футболист на Левски и Берое беше титуляр и игра до 88-ата минута, когато вместо него влезе Усама Замури. Интер излезе напред с попадение на бившия нападател на Славия Сердер Сердеров (19), но след почивката Леон Бенко и Винко Петкович донесоха трите точки на Вараждин, който нямаше победа от средата на октомври.

Начело в Хърватия е Динамо (Загреб) с 53 точки, следван от Хайдук с 41 и Риека с 37. Четирите тима на дъното са Славен Белупо (18), Интер (17), Истра (15) и Вараждин (15).