Бивш футболист на Левски дебютира за Черноморец при победа над Атлетик

1
-
-

Черноморец постигна важна победа в Трета лига- Югоизток. „Акулите“ се наложиха с 2:0 като домакини на Атлетик Куклен. Това позволи на бургазлии да се залепят за челните три отбора, изоставайки с 2 точки от третия Марица, 3 от втория Созопол и 8 от лидера Загорец, който стигна само до 1:1 при гостуването си на Миньор Раднево.

Днес Черноморец поведе в 41-ата минута с гол на Трайо Грозев. В 48-ата минута пък Жулиен Парушев оформи крайното 2:0. За „акулите“ дебют направи бившият футболист на Левски – Майкъл Тевия. Халфът остави много добри впечатления с играта си. Тевия игра за Левски през сезон 2010/2011 , а после бе преотстъпен и на Калиакра. 29 годишният ганаец има кратък период след това и в Черноморец, но контрактът бе прекратен по здравословни причини.