Бивш футболист на Арда блести с 2 гола и… автогол за Хасково!

0

Хасково победи с 4:1 Верея в среща от 20-иякръг на Югоизточната трета лига.Срещата се игра в Харманли заради ремонт на терена на стадиона в Хасково. Абсолютният герой на мача стана Вълчан Чанев. Бившият футболист на Арда и Нефтохимик вкара два гола за победата и …си вкара автогол!

Хищника пак вкара 2,но Борислав падна в Ямбол

Джан Халим откри резултата след асистенция на Иван Тошев в 17-тата минута.Вълчан Чанев си вкара автогол в 26-а минута и Верея израмви. Вълчан Чанев се развихри след това и се реваншира за автогола с две попадения в 34-та и 58-мата минута..От 60-ата минута Верея игра до края с човек по-малко заради червен картон.
Крайното 4:1 оформи Давид Стоянов в последната минута.

В класирането Хасково е на 15-то място с 20 точки, а Верея е безнадеждно затънал на дъното с едва 3 точки.