Бивш ас на Пирин и Нефтохимик носи победа на….дубъла на Ботев!

0
Снимка: facebook.com/Botev.Plovdiv
-
-

Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) се наложи с 2:0 над третодивизионния Гигант (Съединение) в приятелски мач, игран на централния терен на „Футболен комплекс Ботев 1912“ в пловдивския квартал „Коматево“.Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) се наложи с 2:0 над третодивизионния Гигант (Съединение) в приятелски мач, игран на централния терен на „Футболен комплекс Ботев 1912“ в пловдивския квартал „Коматево“.

В първите минути головите положения липсваха, а след половин час игра Монир Ал Бадарин от състава на Ботев пропусна първата изгодна възможност за гол. Четири минути по-късно обаче домакините поведоха в резултата. Бадарин изведе Мохамед Брахими, който преодоля вратаря на Гигант и на празна врата вкара за 1:0.

Второто полувреме стартира с пропуск на гостите, а в 60-ата минута Брахими вкара втори гол за Ботев, този път от дузпа. В 77-ата минута Джеймс Ето’о стреля от центъра на терена, прехвърли вратаря на Гигант, но топката се отби от страничната греда.

До края на срещата повече попадения не паднаха и така дублиращият отбор на Ботев записа победа в последната си контролна среща преди началото на новия сезон във Втора футболна лига.