Бивш ас на Лудогорец вкара на Ред Бул(ВИДЕО)

0
-
-

Гол на преотстъпения от Лудогорец плеймейкър Дан Битон не стигна на Макаби Тел Авив в домакинския мач от плейофите за влизане в групите на Шампионската лига срещу австрийския Ред Бул Залцбург. Израелският тим загуби с 1:2 на стадион „Блумфийлд“, като Макаби беше сериозно отслабен, след като девет играчи бяха диагностицирани с коронавирус и пропуснаха мача.

Въпреки проблемите, Макаби откри резултата още в деветата минута чрез Битон, което се случи малко нелогично на фона на натиска на гостите. Резултатът се запази до 49-ата минута, когато Доминик Собослай изравни от дузпа. В 57-ата минута Масай Окугава направи обрата пълен, след като засече подаване в наказателното поле на резервата Койта. В самия край Битон можеше да донесе равенството за Макаби, но вратарят на гостите отрази удара му.