Битката за Тракия остана без победител (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
Снимка: facebook.com/Botev.Plovdiv

Берое и Ботев (Пд) не излъчиха победител в мач от XXI кръг на Първа лига. На стадиона на старозагорци съперниците си размениха по едно попадение за крайното 1:1, оставяйки Битката за Тракия нерешена.

В 17-ата минута Лебон стреля от наказателното поле, насочвайки в долния десен ъгъл. Ханкич обаче плонжира и улови без сериозни затруднения.

16 минути по-късно Неделев намери с пета в наказателното поле Току. Последният отправи първия точен удар в мача за своя отбор, който обаче бе само за статистиката.

Берое поведе в 43-ата минута. Омар Камара почти легнал центрира отдясно, но никой не успя да засече. Абубакар Тунгара все пак стигна до топката почти на аутлинията и върна назад към Джонатан Перейра, който от 7-8 метра порази целта за 1:0. Бразилецът не се зарадва на попадението, демонстрирайки уважение към бившия си отбор.

В 64-ата минута Фал стреля от границата на наказателното поле, но Ханкич улови без затруднения.

240 секунди след това Симеон Мечев нанесе хубав удар на метър пред наказателното поле. Топката обаче профуча покрай лявата греда.

В 69-ата минута пък своя дебют за Берое записа последното ново попълнение на отбора – Давиде Мариани.

Ботев (Пд) изравни в 84-ата минута. Мохамед Брахими много фино изведе Реда Рабей сам срещу вратаря. Последният пък с прецизен удар покрай Ганев направи резултата 1:1.