Билетите за феновете на Панатинайкос за реванша в София са на изчерпване, гръцкият отбор иска допълнително

0
panathinaikos
- -

Феновете на гръцкия гранд Панатинайкос проявяват огромен интерес към реванша с ЦСКА 1948 в София. Първоначално отпуснатите 1600 билета са почти напълно изкупени, като се очаква клубът да отправи официално искане за допълнителни пропуски, за да отговори на голямото търсене от привържениците.

Интересът сред феновете на Панатинайкос към предстоящия мач-реванш срещу ЦСКА 1948 е огромен. Всичко показва, че „зелените“ ще се радват на изключително мощна подкрепа по трибуните в българската столица София.

От първоначално отпуснатите 1600 билета, които гръцкият клуб получи за своите привърженици за реванша следващия вторник, вече са продадени над 1400. Това означава, че към момента остават по-малко от 200 свободни пропуска.

Търсенето обаче не спира и остава изключително високо. Динамиката на продажбите показва, че „детелините“ ще имат сериозно присъствие на гостуването си.

Ако интересът се запази със същите темпове, от Панатинайкос смятат за много вероятно да отправят официално искане към ръководството на ЦСКА 1948 за отпускане на допълнителни билети.

Целта е да се даде възможност на възможно най-много фенове на гръцкия тим да присъстват на стадиона и да подкрепят своите любимци в ключовия двубой в София.

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани