БГ вратарят с нов силен мач и победа в NHL(ВИДЕО)

0

Александър Георгиев спаси 36 удара на вратата на Ню Йорк Рейнжърс, който спря серията си от три поредни загуби с победа с 4:3 след продължение срещу Питсбърг. Райън Стром бе точен 2:09 минути след началото на допълнителната част, а Брендън Смит, Брейди Скей и Владислав Наместников също вкараха за Рейнджърс.Валтери Филпула вкара два гола при завръщането си в игра от лечение на контузия, а Робин Лехнър спаси всичките 29 удара на Вашингтон за победа с 3:0 в полза на Ню Йорк Айлъндърс. Мат Мартин добави един гол на празна мрежа за нюйоркчаните, които ще се изправят срещу третия в Столичната дивизия Питсбърг в плейофите. Капс започват защитата на купа „Стенли“ срещу първия уайлдкард на изток – Каролина.