БГ вратар закопа отбора си в Англия-вижте как!(ВИДЕО)

0

Българският национал Димитър Евтимов определено имаше странна съботна вечер като титуляр за третодивизонния английски Акрингтън Стенли. До голяма степен именно 25-годишният вратар стана причина за загубата от Лутън с 0:3 в 43-ия кръг, след като направи 2 дузпи, от които хвана първата, а втората му костваше изгонването.
Първият наказателен удар дойде още в 4-ата минута, когато Евтимов не успя да овладее пас и позволи на нападателя Джеймс Колинс да му отнеме. Вратарят свали своя съперник в наказателното поле и реферът посочи бялата точка. Потърпевшият Колинс застана да изпълнява и Евтимов с чудесна реакция се реваншира, отбивайки изстрела му към долния ляв ъгъл.
Спасяването даде тласък на Акрингтън да заиграят по-атакуващо, но после дойде 22-ата минута, в която Евтимов беше изгонен. Казенга ЛуаЛуа успя да чукне топката покрай вратаря и това доведе до сблъсък помежду им в наказателното поле. Реферът счете, че проявата на Евтимов заслужава ново официално предупреждение и така го отстрани от игра.