БГ национал с важна победа в Унгария(ВИДЕО)

0
-
-

Българският национал Янис Карабельов игра цял мач за Кишварда при успеха с 2:1 над МОЛ Фехервар в отложен мач от 5-ия кръг на унгарската ОТП Банк Лига. За домакините титуляр беше и бившият нападател на Ботев (Пловдив) Фернандо Виана, а в състава на гостите личеше името на оставилия трайна следа в ЦСКА-София Рубен Пинто.
Кишварда поведе в средата на първото полувреме с гол нс Слободан Симович, но много скоро Атила Фиола изравни. Трите точки за домакините донесе Саса в 58-ата минута.С успеха днес отборът на Карабельов си отмъсти на МОЛ Фехервар за загубата с 0:3 в края на декември.

В класирането Кишварда е на 3-о място, на 5 точки зад днешния си съперник. Начело с преднина от 8 точки пред МОЛ Фехервар е шампионът Ференцварош.