0
aht7954 4489 7815645
-
-

Българският национал Страхил Попов и неговият Касъмпаша изпуснаха победата и завършиха наравно 1:1 с Бурсаспор в първа среща от 29-ия кръг на турската Суперлига. Бранителят от Благоевград се представи на обичайното си високо ниво и изкара пълни 90 минути на терена. Сред зрителите на стадион „Реджеп Тайп Ердоган“ бе и бившият наставник на Пирин Благоевград и Локомотив Пловдив Наджи Шенсой. Домакините поведоха с гол на египетския национал Махмут Трезаге след час игра, а от дузпа 9 минути преди края Айтък Кара изравни за Бурсапор. Ако бе спечелил този мач отборът на Страхил Попов щеше да е на 5-то място, докато сега е на 8-мо с 38 точки. А Бурсаспор взе глътка въздух с тази точка и на 15-то място, над чертата на изпадащите с 29 точки.