БГ национал с много силен мач,Кремонезе с важна победа(ВИДЕО)

0
-
-

Отборът на Кремонезе, където точи сезон се състезава под наем българинът Валентин Антов, спечели с класическото 3:0 срещу тима на Бреша в среща от 12-ия кръг на италианската Серия “Б”. Това бе трета поредна победа за “кремавите” във втория ешелон на “ботуша”, което им помогна да се изкачат на 4-ото място и да запазят дистанцията от пет пункта зад втората позиция, която дава право на директна промоция в елита.

Валентин Антов започна като титуляр и остана на терена до последния съдийски сигнал. Българският талант изигра един от най-силните си мачове от началото на сезона, като записа и асистенция.

Преди това Лука Раванели бе открил резултата в 17-ата минута. Така се стигна до 32-ата минута, когато Масимо Кода се разписа, за което Антов асистира. През втората част гостите от Кремонезе продължиха да са по-добрият отбор и заслужено стигнаха до трети гол, който отбеляза Давид Окереке.

Победата можеше да стане дори още по-резултатна, след като около четвърт час преди края резервата Поло Гильоне вкара топката във вратата на Бреша, но попадението не бе зачетено след като ситуацията бе преразгледана чрез системата VAR.

Ивайло Петев дебютира с победа в Румъния(СНИМКИ)