БГ национал не спира да бележи в Литва(ВИДЕО)

0
-
-

Българският нападател Наско Милев вкара поредния си гол в първенството на Литва. Милев се разписа от дузпа за равенството на Джиугас като гост на Хегелман Литауен – 1:1. Домакините поведоха в 29-ата минута с попадение на Наурис Петкевичюс, но в края на полувремето Джиугас получи дузпа, която Наско Милев превърна в гол. Бившият младежки национал не спира да бележи през този сезон в прибалтийската република. У нас Милев игра за Ботев Пловдив,Славия и Локомотив София.

Джиугас е на 7-о място вкласирането с 30 точки. В друг мач от 30-ия кръг водачът Судува разгроми с 4:0 Банга в дебюта на японската звезда Кейсуке Хонда. Бившият ас на ЦСКА (Москва) и Милан вкара един от головете, а точен за Судува беше и миналият за кратко през Арда Никола Таравел.

БГ голмайстор и отборът му спряха шампиона в Казахстан(ВИДЕО)