БГ национал бележи за Арсенал в контрола

0

Арсенал Тула победи с 2:0 у дома казахстанския Ордабаси в приятелска среща, а Георги Костадинов реализира първия гол в полза на елитния руски отбор. Контролата бе първа за Арсенал от третия лагер сбор в Анталия и се игра на терена на комплекс „Корнелия Даймънд“. За Ордабаси пък играха бившите футболисти на Лудогорец Мей Махлангу и Жоао Пауло.

Българският национал започна в титулярния състав откри резултата в 16-ата минута на двубоя. Халфът се разписа с красив удар от въздуха след центриране на Кирил Комбаров.В минутите си на терена Костадинов отново се представи много силно и затвърди добрата си форма в последно време. Второто попадение за „жълто-червените“ в срещата беше реализирано от Роман Минаев в 67-ата минута. На почивката Георги Костадинов беше заменен от Владислав Пантелеев.