БГ Меси и компания спряха шампиона в Румъния(ВИДЕО)

0

Отборът на Сепси поднесе малка изненада в домакинството си на шампиона ЧФР Клуж от 6-ия кръг на Лига 1 на Румъния. Домакините на стадион “Мунисипал” стигнаха до равенство 1:1 и спряха серията от 4 поредни победи на своя съперник. Като титуляр за Сепси започна българинът Радослав Димитров, който бе заменен от Бухена в 67-ата минута.ЧФР Клуж поведе в резултата в 10-ата минута, когато при едно разбъркване в наказателното поле Паун бе най-съобразителен и успя да прати топката в мрежата за 0:1.В 31-ата минута обаче домакините изравниха след прекрасен изстрел на Флорес от фаул.До края и двата тима имаха своите шансове, но повече голове не паднаха и срещата завърши без победител.Въпреки това ЧФР Клуж остава на върха с 14 точки. Това пък бе пето равенство за Сепси, който обаче остава без загуба и заема 7-ото място с 8 точки.