БГ футболист герой в Армения

0
georgi pashov

Българският полузащитник Георги Пашов се превърна в герой за своя Арарат-Армения, след като отбеляза гол дълбоко в добавеното време, за да отърве своите от поражение срещу големия конкурент Банантс Ереван. Срещата завърши 1:1, като в първата минута на добавеното време на срещата през първата част Алберт Гаджибеков даде аванс на Банантс, но в 91-ата Георги Пашов изравни резултата за Арарат.По този начин Арарат остана лидер във временното класиране на арменската Премиер лига, като има 43 точки, на една пред втория Банантс Ереван. Трети и четвърти с по 40 точки остава Пюник Ереван и Алашкерт, а до края на сезона за Арарат-Армения остават осем срещи.В галерията по-надолу може да видите избрани кадри от равенството между двата челни тима в класирането на Армения.