БФС отсвири ЦСКА-София: Ето кой ще свири дербито с Лудогорец! (съдийски назначения за кръга в Първа лига)

0
-

БФС не се съобрази с желанието на ЦСКА-София дербито срещу Лудогорец да не бъде ръководено от Драгомир Драганов или Радослав Гидженов. Именно на първия бе поверен сблъсъкът на „Българска армия“.

Съдийски назначения 20-ти кръг Първа лига

9 декември 2023 г., събота, 12:30 ч.
ФК Локомотив 1929 – ПФК Арда Кърджали 1924
ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков    ВАР:    Георги Юлиянов Иванов    АВАР:    Мирослав Максимов Иванов
СН:    Радан Василев Мирянов

9 декември 2023 г., събота, 15:00 ч.
ПФК Черно море – ПФК Славия 1913
ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Светослав Колев Енчев
4-ТИ:    Красен Иванов Георгиев    ВАР:    Кристиян Николов Колев    АВАР:    Светослав Станимиров Стойчев
СН:    Мартин Живков Богдев

9 декември 2023 г., събота, 17:30 ч.
ПФК Ботев Враца – ПФК Левски
ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Никифор Деянов Велков    АС2:    Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов    ВАР:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АВАР:    Владимир Ангелов Велев
СН:    Константин Делов Писков

10 декември 2023 г., неделя, 12:30 ч.
ФК ЦСКА 1948 – ФК Крумовград
ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев    ВАР:    Иво Венциславов Андреев    АВАР:    Иво Николаев Колев
СН:    Георги Владимиров Игнатов

10 декември 2023 г., неделя, 15:00 ч.
ПФК Ботев АД – ФК Хебър 1918
ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет    ВАР:    Валентин Станчев Железов    АВАР:    Станимир Илков Илков
СН:    Георги Василев Йорданов

10 декември 2023 г., неделя, 17:45 ч.
ПФК ЦСКА – София ЕАД – ПФК Лудогорец 1945
ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    ВАР:    Волен Валентинов Чинков    АВАР:    Мартин Веселинов Маргаритов
СН:    Валентин Желев Добрев

11 декември 2023 г., понеделник, 15:00 ч.
ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926 – Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД
ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов    ВАР:    Станимир Лозанов Тренчев    АВАР:    Станислав Лазаров Станев
СН:    Георги Крумов Виделов

11 декември 2023 г., понеделник, 17:30 ч.
ПФК Берое – Стара Загора – ФК Етър ВТ
ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Петър Велизаров Митрев
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов    ВАР:    Георги Николов Кабаков    АВАР:    Димо Стоянов Димов
СН:    Георги Генов Нарлев

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.