Без победител: Черно море поведе в началото, Локо (Сф) изравни в края (ВИДЕО)

0
Снимка: chernomorepfc.bg
-
-

Черно море не успя да победи Локомотив (София) в мач от VIII кръг на Първа лига, въпреки че поведе още в началото. „Железничарите“ стигнаха до късно попадение и последният съдийски сигнал на „Тича“ прозвуча при резултат 1:1.

Черно море поведе още в 9-ата минута. Леандро Андраде направи чудесен пробив по левия фланг, след което изведе Родриго Енрике сам срещу вратаря. Последният без проблеми прати топката в мрежата за 1:0.

В 25-ата минута домакините можеха да удвоят аванса си. Леандро Андраде направи нов страхотен пробив. Този път той намери вляво от точката за изпълнение на дузпа Пабло Гарсия, чийто удар обаче премина на сантиметри от дясната греда.

В 31-ата минута Мартин Дичев получи в наказателното поле и стреля силно от движение. Александър Любенов обаче с отлична намеса успя да избие в корнер.

Малко по-късно Пинсон нахлу в наказателното поле и шутира от малък ъгъл. Георги Георгиев обаче не се затрудни да избие.

Втората част премина при равностойна игра и нищо интересно и пред двете врати до 84-ата минута. Тогава Локомотив получи възможност да изпълни фал вдясно от дъгата пред наказателното поле. Валентин Николов стреля изключително прецизно над стената. Георгиев успя да докосне топката, но това се оказа недостатъчно и тя спря в мрежата му за 1:1.