Бейл се завърна в игра с гол срещу Арсенал (ВИДЕО)

0
real bale
-
-

Нароченият за гонене Гарет Бейл се завърна в игра за Реал Мадрид с гол за равенството с Арсенал 2:2 в мач от Интернешънъл Чемпиънс Къп, игран във Вашингтон.

Само преди няколко дни наставникът на Кралския клуб Зинедин Зидан обяви, че Бейл със сигурност ще си тръгне от отбора това лято и това трябва да се случи възможно най-скоро. Агентът на уелския национал обаче изключи възможността неговият клиент да играе в друг тим по наем.

Бейл все пак получи шанс за изява срещу Арсенал и го използва, като се появи в игра на почивката и вдъхнови обрата на своите от 0:2 до 2:2.

Нападателите на „артилеристите“ Александър Лаказет и Пиер-Емерик Обамеянг бяха дали солидна преднина на своите през първата част, но Бейл и Марко Асенсио изравниха след почивката, а Реал се наложи с 3:2 при изпълнението на дузпи.