Бесни фенове прекратиха мач в Англия(ВИДЕО)

0
-
-

Двубоят от английската Лига 1 между отборите на Рединг и Порт Вейл бе прекъснат по време на първото полувреме, след като бесните феновете на домакините прескочиха загражденията и навлязоха на терена.

Привържениците на Рединг направиха протест срещу собстевника на клуба Дай Йоге. Феновете на Ридинг са бесни от лошото финансово управление на клуба от страна на Йоге. 55-годишният собственик на клуба е обвинен, че е докарал до крах клуба, което му е наложило трансферно ембарго и отнемане на точки чрез лошо финансово управление.

Мачът започна в 17:00 часа но беше прекратен в 16-ата минута при резултат 0:0, след като стотици фенове на Рединг нахлуха на терена, като запалиха димки и разпънаха банери против собственика на клуба.

От самото начало беше ясно, че двубой няма да има, тъй като в началните минути на срещата полетяха тенис топки. Играчите на Рединг и Порт Вейл бяха веднага прибрани от главния арбитър, когато играчите нахлуха на терена.