Берое загря за Локо (Пд) с 5:0 над тим от Трета лига

0
beroe
-
-

Берое разгроми с 5:0 третодивизионния Сокол Марково в учебна игра, проведена вчера в Стара Загора. Възпитаниците на Николай Киров-Белия отбелязаха три гола преди почивката. Тогава по веднъж се разписаха две от новите попълнения – офанзивният халф Уерди Нара, както и бразилецът с италиански паспорт Клайдер Машедо, който може да действа като бранител и дефанзивен полузащитник. Другото попадение бе дело на централния нападател Калоян Кръстев.

През второто полувреме заралии стигнаха до още два гола. Точни бяха Денислав Станчев и младият Александър Петров, който играе предимно във втория отбор на Берое.

Спарингът бе част от подготовката на старозагорци за гостуването на Локомотив Пловдив. Двубоят на „Лаута“ е в понеделник, 13 март, от 17:30 часа. В предишния кръг тимът на Николай Киров отстъпи с 1:2 у дома на Септември Сф./ „Тема спорт“