Берое удари Локо Пд в края(ВИДЕО)

0
-
-

Отборите на Берое и Локомотив Пловдив завършиха наравно 0:0 в мач от 10-ия кръг на родната ни Първа Лига.

След спокойни първи няколко минути, в които двата тима не предприемаха излишни рискове, първото чисто положение в срещата дойде в 6-ата минута и бе на сметката на Берое. Александър Цветков се опита да немери Даниел Генов с дълъг диагонален пас отдясно, Биков не успя да пресече подаването, а крилото на Берое излезе очи в очи с вратаря на гостите. Генов имаше възможност на два пъти да обстрелва вратата на „смърфовете”, но и в двата случая не сполучи. При втория с ключова намеса се отличи Милош Петрович, който изби в ъглов удар.

В 21-ата минута Берое отново бе много близо до откриване на резултата. Серкан Юсеин изведе по отличен начин Кийлън Лебон отляво, който надбяга цялата отбрана на гостите. Той навлезе мощно в наказателното поле и се озова очи в очи с вратаря на гостите. Лебон стреля по диагонала, но Рейдър успя да избие, но в тялото на своя съотборник Шакил Сно, който като по чудо не си реализира автогол. За негов късмет обаче, топката премина встрани от вратата и излезе в корнер.

Отборът на Петър Колев продължи да бъде по-активният на терена и този, който създаваше по-интересните и опасни положения в мача. От своя страна гостите от Пловдив трудно изграждаха атаките си и рядко стигаха до наказателното поле на своя противник, където да създадат нещо опасно пред Генадий Ганев.

Удар на Димитър Илиев от близо 20 метра бе блокиран от защитник на Берое, а Кристиан Гомис стреля много неточно с глава в продължението на първата част.

От своя страна домакините изпълниха цели шест корнера пред вратата на Лукас Рейдър, но така и не успяха да затруднят стража на гостите.В 50-ата минута изстрел с глава на Алиун Фал не намери очертанията на вратата. В 62-ата минута гостите от Пловдив имаха претенции за неотсъдена дузпа. Димитър Илиев падна в наказателното поле след съприкосновение с Раян Даскалов. Главният съдия Драгомир Драганов обаче не посочи бялата точка.

С втория си точен удар във вратата Берое поведе в резултата. Центриране в наказателното поле не беше изчистено по най-добрия начин от Кристиан Гомис. Топката падна на крака на Омар Камара, който изпревари Емил Янчев, а след това и преодоля Лука Рейдър с хубав шут.