Берое и ЦСКА 1948 с бойно реми

0
384119929 685597163623181 8083425360725032281 n

Берое и ЦСКА 1948 завършиха наравно 0:0 в мач от елитната ни група. Двата отбора се хвърлиха в битка на стадиона в Стара Загора, но в крайна сметка си поделиха по точка.

Първата малко по-добра възможност в двубоя бе за заралии, когато в петата минута Енцо Ойос успя да си нагласи топката и да стреля, но не и да затрудни Даниел Наумов със спасяването. Три минути след това Леандро Годой стреля по диагонал, но Наумов отново с лекота се справи.

В 11-ата минута Годой бе изведен зад гърба на защитата и имаше много свободно пространство да стреля, но прати топката покрай вратата. Две минути по-късно Енцо Ойос подаде на Годой в наказателното поле, но нападателят на Берое отново не успя да намери целта.

В 21-ата минута Георги Русев стреля от пряк свободен удар, но Каскардо успя да изчисти лесно топката.

В 39-ата минута Густаво Каскардо опита да изненада Наумов от далечна дистанция, но стреля неточно. В края на полувремето Скуадроне сбърка, което позволи на Кяртансон, а той подаде към Русев, но Ласо попречи на българския национал да отправи добър изстрел.

В 52-ата минута Умарбаев допусна грешка, Леандро Годой бе изведен очи в очи с Даниел Наумов, но си поведе дълго топката и стражът на ЦСКА 1948 успя да се намеси добре.

В 57-ата минута домакините проведоха още една добра атака, но Наумов отрази удара на Политино.

В 65-ата минута Хуан Пабло Лунгарсо направи две спасявания.

Жорди Говеа отправи изстрел в 73-ата минута, но намери външната страна на мрежата.

В 82-ата минута след центриране на Педриньо Симеон Петров стреля с глава, но Хуан Пабло Лунгарсо улови без проблем. Две минути по-късно Педриньо стреля директно от пряк свободен удар, но право в ръцете на Лунгарсо.

Пет минути преди края на мача отново Леандро Годой бе спрян от Симеон Петров преди да нанесе добър изстрел към вратата, пазена от Наумов.

В продължението Чочев бе на косъм от гола, но ударът му с глава все пак бе париран.