Берое Хуниорс помете Славия за едно полувреме (ВИДЕО)

0
beroe slaviq 1

Берое победи Славия в мач от VI кръг на efbet Лига. На стадиона в Стара Загора Берое Хуниорс, както вече казват на заралии заради множеството аржентинци, се наложи с 3:0. И трите попадения паднаха през първото полувреме.

След четвърт час игра Бакеро стреля опасно от фал от над 20 метра. Топката обаче профуча малко над напречната греда.

120 секунди по-късно Берое поведе. Джорди Говеа центрира от корнер. Лучиано Скуадроне пък от границата на вратарското поле засече неспасяемо с глава за 1:0.

В 39-ата минута Берое удвои аванса си. Тиаго Сийас изведе чудесно вдясно в наказателното поле Едуин Ласо, който от своя страна даде успореден пас. Пред вратарското поле пък Майк Севалос засече без проблеми в мрежата за 2:0.

180 секунди след това домакините оформиха класиката в резултата. Густаво Каскардо центрира отдясно. Майк Севалос пък от 10-ина метра засече с глава за 3:0.

Минутка преди да изтече редовното време Берое по чудо не вкара и четвърти гол. Каскардо отново центрира отдясно. Трибуле засече с глава пред вратарското поле. Топката се удари в тревата, след което мина на сантиметри над напречната греда.

В 61-ата минута Славия можеше да намали изоставането си. Ертан Томбак получи отдясно и подаде в наказателното поле към Галин Иванов, който от 11 метра нацели дясната греда. Топката се върна към Йон Бакеро, който от вратарското поле не успя да уцели опразнената врата.

В даденото продължение на мача удар на Галин Иванов от наказателното поле рикошира в крак на съперник и топката премина на сантиметри над напречната греда, излизайки в корнер.