Берое атакува Етър само с Фал, Петков няма да прави промени (ВЕРОЯТНИ СЪСТАВИ)

0
-
-

Трима отпаднаха от групата на Берое за мача с Етър. Срещата на стадион „Ивайло“ започва в 19:30 ч. С трайни контузии са вратарят Душан Перниш и Радослав Апостолов. Извън състава с травма остана и Ибрахима Конте.

Португалци се кефят на добарата форма на голмайстора на Берое

Херо вероятно отново ще заложи на схемата 4-1-4-1, която му донесе много силно представяне срещу ЦСКА-София преди седмица, пише „Мач Телеграф“. На върха на атаката се очаква да бъде само Алиун Фал, а вероятно в халфовата линия ще се завърне националът Иван Минчев, който изтърпя наказанието си. Той може би ще замени Октавио. Все още не е готов да започне от първата минута и Карлос Охене, който се възстановяваше до скоро, но халфът вероятно ще запише игрови минути тази вечер.

Треньорът на Етър Петко Петков не смята да прави промени в състава, който успя да измъкне равенство срещу Ботев (Пловдив) в самия край с гол на Преслав Боруков. Петков даде шанс на някои от резервите си в мача със Созопол за Купата на България, но остана разочарован. Тогава само добрата игра на вратаря Христо Иванов при дузпите спаси „болярите“ от ранно отпадане.

Берое започва операция по задържането на Херо

Така Етър отново ще заложи на 4-1-4-1, като на върха на атаката ще е Боруков. На вратата отново ще е Иванов, който показва отлична форма. С контузия в тима на „виолетовите“ е испанецът Пуертас, както и оперираният наскоро Никола Колев.

ВЕРОЯТЕН СЪСТАВ НА ЕТЪР: Хр. Иванов, М. Иванов, Купенов, Крачунов, Илиев, Кацаров, Ангелов, Добрев, Пехливанов, Алдаир, Боруков

Резерви: Господинов, Райков, Станев, Едур, Михайлов, Щерев, Йосков

ВЕРОЯТЕН СЪСТАВ НА БЕРОЕ: Хр. Василев, Ал. Василев, Мезаг, Хасани, Фуртадо, Макута, Минчев, Ангелов, Цветков, Еривалдо, Фал

Резерви: Ганев, Али, Стоянов, Охене, Октавио, Бакалов, Кукула