Белоти сам обърна Милан за няколко минути

0
Belotti

Андреа Белоти вдъхнови Торино за обрат от 0:1 до 2:1 срещу Милан в последния мач от петия кръг в италианската Серия „А“.

Гостите от Милан играха много добре през първото полувреме. Те получиха право да изпълнят дузпа след намесата на ВАР и Кристоф Пятек бе точен за 1:0.

През второто полувреме обаче Андреа Белоти избухна. Звездата на Торино изравни в резултата в 72-ата минута. „Росонерите“ бурно претендираха за фаул, но съдията не им уважи претенциите. В резултат на протестите резервният вратар Пепе Рейна бе изгонен с директен червен картон. Ситуацията за Милан стана още по-лоша 4 минути по-късно, когато Белоти донесе успеха за Торино със задна ножица от малкото наказателно поле.

Торино вече има 9 точки в актива си, а Милан остава с 6, като това бе втора поредна загуба за „росонерите“.