Белия мъмри Стивън Петков, Вутов увисна за Берое

0

Ботев започна подготовка за осминафинала за купата на България срещу Берое. Сблъсъкът е в четвъртък, 1 ноември, от 19:00 часа в Стара Загора. До двубоя тимът ще тренира по един път на ден на базата си. Треньорът Николай Киров обаче може да има проблем по окомплектоването на състава. Причината е, че по време на гостуването на Ботев Враца, спечелено с 1:0, контузия получи Антонио Вутов. Юношата на Левски започна на върха на атаката на стадион „Огоста“, но получи разтежение на коремен мускул, съобщи plovdivnews.net. Той бе заменен принудително в 73-ата минута на двубоя. Вместо него на терена се появи Диого Кампос.

От лекарския щаб на жълто-черните ще трябва да положат огромни усилия, за да успеят да възстановят Вутов за мача в четвъртък.

Треньорът Николай Киров пък със сигурност е провел разговор с нападателя Стивън Петков, който си позволи да изказва мнение пред феновете как трябва да играе отборът.

На Ботев му предстои тежка седмица. След като в четвъртък тимът гостува на Берое, в неделя, 4 ноември, му предстои нова визита – на Левски в двубой от 14-ия кръг на Първа лига. Срещата на „Герена“ е от 15:00 часа и ще бъде предавана пряко по Диема спорт.