Белгийски халф опитва да хване окото на Илиан Илиев

0
-
-

Черно море победи Черноморец Балчик с 3:0 в контрола, играна на стадион „Тича“. Проверката се състоя в две полувремена по 35 минути.

Старши треньорът на варненци Илиан Илиев пробва белгийски халф. Това е 24-годишният Файсел Касми, който е с марокански корени. В родината си е играл за Гел, Беершот, Стандард Лиеж, Лиерс, кипърския Омония Никозия и ирландския Уотърфорд.

Моряците откриха резултата в 14-ата минута. Матиас Курьор бе изведен сам срещу вратаря на гостите и реализира за 1:0.

В 60-ата минута Матиас Курьор центрира в наказателното поле, Денислав Ангелов с глава продължи топката към Дани Кики, който отблизо реализира за 2:0.

В 64-ата минута Денислав Ангелов вдигна в наказателното поле, Петър Вуцов свали с глава към каращия проби Файсел Касми, който вкара за 3:0.