Белчев връща Фаетон на любимата му позиция

0
matias faeton
Снимка: cska.bg

Матиас Фаетон ще се завърне в титулярния състав на ЦСКА-София за неделното гостуване на Арда, след като пропусна загубата с 0:1 от Ботев Пд в сряда заради натрупани жълти картони. Националът на Гваделупа ще се възползва от тактическите промени на новия треньор Стамен Белчев и ще стартира на любимата си позиция по лявото крило. Отдясно пък ще започне Тобиас Хайнц. На върха на атаката ще действа един измежду Каранга и Асприля в зависимост от здравословното състояние на бразилеца. Другият ще остане на резервната скамейка.

Една от дилемите пред Белчев е свързана с позицията зад централния нападател. Там е възможно Джонатан Линдсет, който бе титуляр във всеки от досегашните 29 шампионатни мача, да получи почивка, а на негово място може да започне Шопов. Във всяка от последните три срещи на ЦСКА-София сред стартовите 11 имаше само чужденци. Предстои да видим дали това ще се случи за четвърти пореден път, или с включването на пловдивчанина тенденцията ще бъде нарушена./ „Тема спорт“

Стойчо за „червените“ собственици: Със смените на треньори оправдават себе си! Краят на хегемонията е далеч