Белчев: Царе сме сами да си усложняваме мача и да допускаме леки голове

0
stamen belchev 2

Арда гостува днес на борещия се за бараж за Лигата на конференциите ЦСКА 1948. „Мач Телеграф“ се свърза с треньора на тима Стамен Белчев, който сподели, че настроението в отбора не е особено добро след равенството 4:4 в последната среща с Локомотив Пд. Припомняме, че „сините“ водеха с 4:1 15 минути преди края на срещата.

„Очакванията ми както винаги са да играем силно и да покажем по-добро лице от последния мач. Ние сме царе на това сами да си усложняваме мача. Да вкарваме голове и да получаваме леки такива“, започна специалистът.

„Като цяло се надявам в срещата с ЦСКА 1948 да изглеждаме по-добре от последния двубой срещу Локомотив Пд. Очаквам да изглеждаме по-стабилни във всички линии, а не като в последните 20 минути с пловдивчани. Дотогава отборът не стоеше лошо, но за мен е необяснимо това, което се случи в края на срещата тогава и крайният изход 4:4″, добави Белчев.

„Винаги излизаме за победа. Нищо друго не ни минава през главите. Ще се борим за трите точки, а в крайна сметка какво ще се случи, предстои да видим. Настройката трябва да бъде една единствена, а именно да извличаме максимума от всеки двубой. Трябва да покажем дисциплина, организирана игра и концентрация. Това е ключът към успеха. Няма да мога да разчитам на Христо Иванов, който е наказан и Алекс Петков, който пропуска мачовете до края на сезона заради травма. Останалите момчета са здрави. Настроението след това 4:4 с Локомотив не е особено добро, но ние трябва максимално бързо да забравим за този мач и да гледаме към следващия. Момчетата трябва да имат мотивация, затова работим. Трябва във всеки един мач да пазим името на клуба и това на град Кърджали. С отбора на ЦСКА 1948 се познаваме добре. С тях играем често и няма с какво да се изненадаме. Остават ни два мача до края на първенството и трябва да покажем най-доброто от себе си“, завърши той.