Белчев: Няма как да победим с 10-12 минути игра! Явно имаме проблем с…

0
Снимка: cska.bg
-
-

Старши треньорът на ЦСКА-София – Стамен Белчев – сподели мнението си за равенството с Арда. С него, „червените“ вече шести пореден мач не познават вкуса на победата в родния футболен елит.

„Неприятна серия. Днес бяхме беззъби в нападение. Няма как да победим с 10-12 минути игра. За мен е необяснимо, че във всеки мач се случва едно и също. Да, реагираме след като получим гол, но това нито ме успокоява, нито ме задоволява. Напътствията бяха от първата минута да има напрежение пред вратата на противника.

Явно имаме проблем с пренастройката от Лига Европа към efbet Лига. Щом в Лига Европа играем добре, а тук не се случват нещата. Говорим и работим постоянно в тази насока, че трябва всеки мач да даваме максимума. За съжаление не се получава до този момент.

Арда не ме изненада с нищо. Добър отбор, с добър треньор. Знаехме, че ни очаква много труден мач.

Когато си футболист  или треньор на ЦСКА, изобщо не трябва да говорим за домакин или гост. Където и да играем, трябва да изглеждаме много по-добре“, коментира Белчев.